Ludzie

My Toruń

Miasto na kilka dni  rozbłysło masą świateł, a rzadko tu ostatnio widziane tłumy, przemierzają uliczki Starówki. To bardzo cieszy każdego, komu na sercu leży Stare Miasto.

To trzeba usłyszeć

Niedawno w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiła pierwsza dama polskiego bluesa - Magda Piskorczyk. 

Masz serce?

Czerwone, niewielkie, przyklejone do kurtki. Do czapki. Na samochodzie, na torebce. To tylko symbol.

Cyberprzemoc. Sprawdź, czy twoje dziecko nie jest sprawcą.

CyberPrzemoc – od lat mówimy głównie o jej ofiarach, a przecież nie ma ofiary bez sprawcy. Ktoś przecież wrzuca ośmieszające zdjęcia, poniża i wyzywa. Warto, by każdy rodzic zadał sobie pytanie – czy moje dziecko też jest wśród sprawców? „W…

Orkiestra czyli test obywatelski

Dziś znowu cała Polska zaroiła się od wolontariuszy z puszkami. Będzie sporo muzyki, będą licytacje, będzie światełko do nieba i cała masa wzruszeń.

Pierwsza dama polskiego bluesa. Felieton Darka Kowalskiego

Niedawno w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiła pierwsza dama polskiego bluesa - Magda Piskorczyk.  Pisząc o artystce z rozmysłem użyłem tego "tytułu" ... choć osobiście uważam, że biorąc pod uwagę fakt, iż w swojej twórczości nieustannie przekracza granice i wyznacza…

Czarny Powstaniec, czyli wyprawa do psychiatry

Współczuję ONR-owcom, Młodzieży Wszechpolskiej i rodzimym faszystom... Wyściskałbym ich i otarł im łzy, bo na pewno zapłaczą gdy przeczytają, że odnaleziono grób jedynego czarnoskórego Powstańca Warszawskiego. Czy spowodowany tym szok skończy się u psychiatry?! Po kolei.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.