Miasto

RRmoto.pl z nową siedzibą 650 m2 stars

W Toruniu powstał największy sklep dla motocyklistów w województwie. Na pewno wszyscy fani jednośladów w naszym mieście znają bardzo dobrze RR Moto. Ale tej wiosny sklep przygotował wielką niespodziankę dla wszystkich motocyklistów. Nowa siedziba to teraz największe takie miejsce nie tylko…

Zobacz jak jeżdżą! Może to coś dla Ciebie?

Kurz, piach i rodzinna atmosfera, tego na pewno nie zabraknie podczas kolejnych zawodów na Torze Głażewo. Tor w kujawsko-pomorskiem czeka na wszystkich fanów małych dwóch kółek. Już 2 września Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup, runda III.

Przestrzeń staromiejska to miejsce otwarte na zmianę

Dane mówią same za siebie – zespół staromiejski to przestrzeń, gdzie najchętniej spędzamy czas wolny. O perspektywie dla młodych, możliwości rozwoju własnego biznesu w obrębie Starówki

Zostań „Made in Toruń”

Od 1 sierpnia 2018 r. można ubiegać się o przyznanie znaku „Made in Toruń”.  O prawo do używania logotypu mogą starać się  firmy mające w swojej ofercie produkty lub usługi odznaczające się najwyższą jakością.

Toruń w ręce mieszkańców? Chcą zmian

Łączą siły w walce o Toruń marzeń. Jak sami opowiadają robią to, bo oczekują realnych zmian w zarządzaniu miastem, chcą większego udziału mieszkańców i miasta spełniającego ich oczekiwania. Nowoczesnego i wykorzystującego swój potencjał. Stworzyli komitet.

Poszukiwany/poszukiwana – czyli o miłości od zaraz!

Początkowo miał to być tylko projekt realizowany w ramach zaliczenia przedmiotu na UMK. W krótkim czasie okazało się jednak, że akcja Student Szuka Żony to odpowiedź na potrzeby studentów i skuteczna alternatywa na znalezienie drugiej połówki.

Kocie piękności na wystawie

Krótko-, długowłose i te z praktycznie niewidoczną sierścią – w Toruniu po raz kolejny zagości Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Zobaczymy około 200 mruczących piękności, w tym bardzo rzadko spotykane rasy. Zaprezentują się hodowcy z Polski, również z naszego miasta, oraz…

Klub Zasadniczo Dyskusyjny o cyberprzemocy

We wtorek 23 stycznia odbędzie się  #8 Klub Zasadniczo Dyskusyjny. Temat jest mocny: "Dziecko - sadysta z wyboru? Rzecz o Cyberprzemocy".

Toruńskie podwórka znów wypięknieją

Wszystko za sprawą kolejnej edycji programu koordynowanego przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Do 15 lutego można składać wnioski na zagospodarowanie podwórek Na Starówce i Bydgoskim Przedmieściu. Do rozdania 150 tysięcy złotych!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.