Sport

Alex Karkosik tuż za podium w debiucie na Bliskim Wschodzie

Debiutujący w indyjskiej serii MRF Challenge Formula 2000,  Alex Karkosik wszystkie cztery wyścigi pierwszej rundy w Bahrajnie kończył w pierwszej piątce, na torze Formuły 1 w piątek i sobotę ocierając się o podium w stawce bardzo doświadczonych rywali.

Ostatnie odliczanie do 35. edycji Toruń Maraton

Już tylko dwa dni pozostały do lokalnego biegowego święta – Toruń Maraton. Ponad 1200 zawodników zmierzy się na dystansie 42,195 i 21,0975 km. Sprawdzamy, jak będzie przebiegać trasa biegu i o czym pamiętać tuż przed startem.

Zmierzą się w sztuce asekuracji

Wuteh Cup to ogólnopolskie zawody Pucharu Polski i Mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej, które już jutro zobaczymy na Arenie Toruń. Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach: na czas i na prowadzenie – zapowiadają się niezwykłe emocje z udziałem toruńskich zawodników.

Wielkie zakończenie sezonu na torze w Głażewie!

To będzie rekordowa runda na torze w Głażewie. Organizatorzy Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostw Pit Country Województwa Kujawsko-Pomorskiegospodziewają się nie tylko rekordowej liczby zawodników, ale będzie to również wielkie wydarzenie pod względem przejechanych okrążeń. Na głażewskim torze odbędzie się bowiem podwójna runda.…

Zarażają pasją do sportu i aktywności fizycznej

Idea Sport to toruńskie stowarzyszenie, które przekonuje, że aktywność fizyczna jest dla każdego i warto w tygodniu przeznaczyć czas na trening. Na wiosnę planuje ono rozszerzyć ofertę swoich zajęć o sekcję lekkiej atletyki. Wszystko po to, żeby rozbudzić apetyt na…

Torunianka na ringu nie ma sobie równych

Po raz pierwszy na boks przyprowadzili ją koledzy z osiedla. Początkowo trenowała w piwnicy, lesie i na boisku. Talent i ciężka praca pozwoliły jej zdobyć między innymi tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata i Akademickiej Mistrzyni Polski. O życiu w rękawicach bokserskich…

Alex Karkosik znów na podium

Alex Karkosik ukończył niedzielny wyścig szóstej rundy serii Euroformula Open na czwartej pozycji, na włoskim torze Monza ponownie stając na podium w kategorii debiutantów. Jedynego Polaka w stawce już w najbliższy weekend czekają kolejne pojedynki. Tym razem w Hiszpanii.

Drony mogą coraz więcej – DroneTech 2nd World Meeting

Po udanym pierwszym DroneTech World Meeting czas na kolejną edycję. 5 i 6 października zainteresowani BSP, czyli bezzałogowymi statkami powietrznymi, będą mogli dowiedzieć się i zobaczyć, jak zmieniają się technologie i jak poszerza obszar wykorzystywania dronów.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.