Sport

Drony mogą coraz więcej – DroneTech 2nd World Meeting

Po udanym pierwszym DroneTech World Meeting czas na kolejną edycję. 5 i 6 października zainteresowani BSP, czyli bezzałogowymi statkami powietrznymi, będą mogli dowiedzieć się i zobaczyć, jak zmieniają się technologie i jak poszerza obszar wykorzystywania dronów.

Torunianin Daniel Blin imponuje w debiucie w mistrzostwach świata

Zaledwie 15-letni Daniel Blin zaimponował w swoim debiucie w motocyklowych mistrzostwach świata World Supersport 300. Tegoroczny zdobywca Pucharu Europy, najmłodszy zawodnik w stawce, zakończył kwalifikacje i wyścig na portugalskim torze Portimao na dwudziestej pozycji.

Rallycrossowe wyścigi w MotoParku

Będzie jazda na pełnych obrotach – zapowiada się emocjonujący motoryzacyjnie weekend. 6. Runda Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross w sobotę i niedzielę w toruńskim MotoParku. To przedostatnia runda, podczas której wiele się rozstrzygnie.

Nasz zawodnik wyjeździł mistrzostwo Polski PATRONAT

W końcu wywalczył tytuł, na który czekał – mistrzostwo Polski. Toruński 19-letni motocrossowiec Karol Kruszyński zdobył trzy tytuły podczas sierpniowego weekendu na zawodach we Wschowie.

Wyjątkowy szlak dla miłośników dwóch kółek

Prawie półtora tysiąca osób wzięło już w tym roku już udział w rodzinnych rajdach rowerowych w ramach cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Zapisy na kolejną wyprawę trwają. Warto już teraz zapoznać się, którędy będzie wiodła ponad 20-kilometrowa trasa.

Daniel Blin. Z Torunia do Mistrzostw Świata!

Ma piętnaście lat i wielki potencjał. Bardzo szybko został okrzyknięty nadzieją polskich wyścigów motocyklowych i oczekiwań tych nie zawiódł. Piekielnie szybki „Pocket Rocket” po pierwszym roku zmagań z zawodowej stawce wyścigowej, staje przed kolejnym wyzwaniem. Już w niedzielę, Daniel Blin…

Już jutro wystartują na pełnym gazie

Rywalizacja dla każdego, pokazy driftu i zabawy dla dzieci – wszystko to czeka na uczestników IV finałowej rundy Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych. To wyjątkowa okazja do tego, żeby zobaczyć w pełnej krasie najszybsze samochody z całego kraju.

Bieg z adrenaliną – Micro Runmageddon

Bieganie! – Nudy. To opinia wielu osób, którym często sport ten jest obcy. Bo bieganie nie musi być monotonne. Tym bardziej w przypadku Runmageddonu – dostarczy dawki adrenaliny i będzie źródłem dobrej zabawy.

Motoryzacyjna sobota dla całej rodzin

Tor w Głażewie zaprasza na wielki piknik. To będzie idealne zakończenie wakacji! Na miejscu będzie można spróbować jazdy na małych motocyklach pit bike, na których jeżdżą już kilkulatkowie. Wszystko w bezpiecznych warunkach.