Kultura

Manchester w Pameli

Tradycyjnie w grudniu w Hard Rock Pubie Pamela spotykamy się z zespołem Manchester.

Performance Zarejestrują emocje artysty

Jak podkreślają organizatorzy projektu: „Nowy sposób rejestracji akcji performatywnych jest propozycją, która ma wzbogacić standardowe nagrania bazujące na dokumentacji wideo.

Spotkanie Poznać teatr kabuki

Robert Andrzej Dul – etnolog i badacz japońskiego teatru opowie o historii powstania i rozwoju teatru kabuki, jego roli w kształtowaniu wzorców estetycznych i społecznych w Japonii od epoki szogunów do współczesności.

Koncert Zaśpiewa Casha

Młody i utalentowany Damian Ukeje podejmie na warsztat repertuar prawdziwej legendy muzyki country – Johnny'ego Casha.

Koncert Oldschoolowy Kuba Badach

Po prawie trzydziestu latach pracy na scenie i muzycznej aktywności jako wokalista, kompozytor i producent, po setkach koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami, Kuba Badach postanowił stworzyć album pod tytułem…

„Blues to muzyka wielopokoleniowa”

Toruń Blues Meeting to festiwal, który na stałe wpisał się już w kalendarz muzycznych wydarzeń naszego miasta. W rozmowie dla „Toronto” Maurycy Męczekalski – dyrektor ACKiS Od Nowa oraz organizator Toruń Blues Meeting, opowiada o tym, dla kogo jest blues…

Ten festiwal rozjaśni mroczną jesień

Trwa piąta edycja HRPP Festivalu 2017. Na rozpoczęciu wystąpił Sławek Wierzcholski w solowym secie oraz grupa Open Blues. Dziś i w poniedziałek kolejne koncerty. Będzie kogo posłuchać.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.