Dziennikarskie studio w Toruń Plaza

Na co dzień piszą, mówią, relacjonują. Teraz spotkają się z mieszkańcami miasta, by zaprosić na ważne wydarzenia i zaprezentować ciekawe inicjatywy w Toruniu. Kto? Dziennikarze trzech toruńskich mediów.


Żaneta Lipińska-Patalon reprezentująca „Toronto” Magazyn Toruński, Piotrek Olszowski z radia „Gra” i Mariusz Orłowski z TV Toruń. Trójka dziennikarzy zaprosiła do studia w Centrum Handlowym „Plaza” swoich gości, by porozmawiać o ciekawych sprawach, które dzieją się w naszym mieście oraz by zaprosić torunian, chociażby na juwenalia, które odbędą się już za tydzień.

Na bieżąco w studio Plaza

Piotr Durton i Wojciech Wasilewski z Samorządu Studenckiego UMK opowiedzą o tym, co będzie się działo podczas tegorocznego święta studentów. Prawdopodobnie będą przekonywać, że nie trzeba mieć ważnego indeksu, by na imprezie się pojawić. Nie tylko o koncertach, ale i wszystkich imprezach towarzyszących więcej dowiecie się już w piątek.
A jeżeli jesteśmy już przy muzyce, nie możemy pominąć wywiadu z toruńską artystką. Sara Pach to dwudziestolatka, którą siłą rozpędu wchodzi na muzyczne salony. Zaczęła od publikacji muzycznych coverów w internecie, a teraz ma na swoim koncie już autorskie kompozycje. Sara nie tylko śpiewa, również komponuje oraz gra na pianinie i gitarze. Ostatnim nagrała klip „Niepodzielni” z raperem Mezo.
Niezabranie też czegoś dla pasjonatów. Tym razem dwa kółka. Ale nie będzie ani żużlowców, ani żadnego klubu motocyklowego. W świat motoryzacyjnej pasji wprowadzą nas najmłodsi adepci sportów motorowych. Jak się okazuje w Toruniu już nawet kilkulatkowie mogą jeździć na jednośladach. Oczywiście wszystko pod okiem rodziców i Łukasza Pawlikowskiego, który prowadzi wypożyczalnie pitbików dla maluchów.

Bądźcie z nami

Pierwsza edycja dziennikarskiego studia „Moje Miasto” w CH Plaza odbędzie się już 13 maja. To pierwsza edycja cyklu, który będzie gościł w galerii raz w miesiącu. Poza możliwością spotkania zaproszonych gości, będzie można także zobaczyć relacje na łamach naszego magazynu i strony internetowej: www.toronto-magazyn.pl , wydarzenie będzie relacjonowane w TV Toruń, a na żywo rozmowy usłyszycie w radiu „Gra”.

Redakcja
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.