Kobiety Torunia: przedsiębiorcze, z sukcesami, pasją i otwartym sercem

Po raz drugi statuetki w plebiscycie „Kobiety Torunia” trafią do Pań, których działalność szczególnie wyróżniała się w minionych miesiącach. Dwanaście kandydatek to Panie, które aktywnie działają w naszym mieście. Czas je wyróżnić!

Tradycyjnie finał naszego plebiscytu będzie miał miejsce na początku marca i ma związek z Dniem Kobiet. Panie, które całym rokiem oddają się z pełnym poświęceniem swoim obowiązkom, właśnie wtedy zostaną docenione. Jak poprzednio głosami Czytelników wyróżnione zostaną Panie w czterech kategoriach: sport, biznes, pomoc i kultura/promocja. Specjalne wyróżnienie otrzyma również kandydatka z największą liczą głosów w całej stawce. Ta pani spędzi weekend w SPA, a odjedzie na niego, wypożyczoną na weekend Toyotą C-HR.

Cztery statuetki i nagroda specjalna
W zeszłym roku osobą, która uzyskała największą liczbę głosów była  Aleksandra Ruszczak, prezes Fundacji Społeczno-Charytatywnej „Pomoc Rodzinie i Ziemi”, prowadzącej Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja”. Statuetka biznesowa powędrowała do Moniki Gotlibowskiej – toruńskiej restauratorki – współwłaścicielki Oberży, Kurantów i marki cateringowej Gotujemy.pl, ale również działaczki społecznej. Na polu szerzenia kultury Czytelnicy najbardziej docenili Katarzynę „Kombi” Jankowską, inicjatorkę powstania Społecznego Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu, Kulturhauzu oraz hostelu Kulturhauz na Starówce. Najwięcej głosów w kategorii sport oddanych zostało na Annę Kulczyńską, zawodniczkę karate, utytułowaną w Europie i na świecie, założycielkę oraz trenerkę Toruńskiego Klubu Karate Tradycyjnego „Kumade”.

Oto one
Przed Państwem dwanaście kandydatek, których sylwetki będziemy prezentować na naszych łamach w kolejnych tygodniach lutego. Które Panie opuszczą galę ze statuetkami? Tego dowiemy się podczas gali 3. lutego. Mamy nadzieję, że już nominacja w plebiscycie jest wyróżnieniem i będzie okazją to prezentacji i promocji działań podejmowanych przez torunianki. 

Patronat medialny nad plebiscytem sprawują: Radio Gra i TV Toruń. -Po raz drugi włączamy się w plebiscyt „Kobiety Torunia”, bo warto promować aktywne panie w naszym mieście. Tym bardziej z okazji Dnia Kobiet należy im się podziękowanie, a już sama nominacja chyba takim jest- mówi Mariusz Składanowski z toruńskiego Radia Gra. - Choć nasza ekipa radiowa jest głównie męska, to jednak GRA jest rodzaju żeńskiego, a to zobowiązuje!

SPORT
Katarzyna Maksel-Żytko SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.1 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT 
Sylwia Nowak-Trębacka SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.2 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT
Roksana Sadowska SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.3 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT

POMOC
Lidia Jarosz SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.7 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT
Anita Nowak SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.8 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT
Sylwia Kowalska SMS na numer 71068 o treści: TC.KBRT.9 koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT

Redakcja
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.