Mamy 2 lata!

Kiedy postanowiłam wydawać „Toronto”, myślałam głównie o tym, że potrzeba w Toruniu ciekawej gazety, która będzie dostępna dla Czytelnika.

Jeśli od wielu lat mówi się o spadku sprzedaży tytułów płatnych, a internet pełen jest przesterowanych treści, za które nikt nie ponosi odpowiedzialności, trzeba było znaleźć złoty środek. Nie żeby gazet bezpłatnych nie było. Brakowało mi jednak takiej, która będzie prawdziwym informatorem o tym, co dzieje się w naszym mieście, która będzie przedstawiała inicjatywy, talenty, fajnych ludzi. Za zadanie postanowiliśmy sobie pokazanie pozytywnej strony miasta. Torunia, jakim żyjemy i jaki lubimy. Z pozoru nic trudnego, ale to oczekiwania Czytelników zmieniają i ukierunkowują nasze pomysły. Dlatego przez 87 numerów trzymamy rękę na pulsie, by oddawać do druku gazetę taką, jaką chcą Państwo czytać. Staramy się być tam, gdzie dzieją się ważne i ciekawe dla torunian rzeczy. Sprawujemy patronat medialny nad najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi, promujemy lokalny biznes i współpracujemy z najważniejszymi instytucjami w Toruniu.

Jesteśmy tam, gdzie mieszkańcy Torunia. Rano na ulicach naszego miasta, kiedy jedziecie do pracy i szkoły. W galeriach handlowych Atrium Copernicus i Toruń Plaza, gdy wybieracie się na zakupy, w restauracjach na toruńskiej starówce, kiedy czekacie na obiad. Jesteśmy dla Was i dziękujemy za dwa lata „Toronto” w Toruniu.

Żaneta Lipińska-Patalon
redator naczelna