Manchester w Pameli

Tradycyjnie w grudniu w Hard Rock Pubie Pamela spotykamy się z zespołem Manchester.

Tym razem grupa wystapi w poniedziałek 11.12.2017. Będzie to ostatni koncert w tym roku na scenie HRPP. Zespół obok swoich największych hitów takich jak „Dziewczyna Gangstera”, „Lubię Twoje włosy” czy „Lawendowy”, zaprezentuje również materiał z wydanej w tym roku, trzeciej płyty pt. „Niezatapialny”. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.
 
Darek Załeński o płycie "Niezatapialny": Mam niezmierną przyjemność z wydania materiału Manchesteru zawartego na trzecim krążku zespołu. Osobiście byłem mocno zaangażowany w nadanie ostatecznego kształtu utworom. Materiał został zarejestrowany w całości w naszej pracowni muzycznej oraz sali prób. Osobą odpowiedzialną za jego nagranie i pierwotne brzmienie byłem właśnie ja, z czego bardzo się cieszę, i dziękuję kolegom z zespołu za zaufanie. Strona kompozycyjna oraz tekstowa pozostała w "dawnych rękach", czyli: Sławek Załeński, mój brat i gitarzysta zespołu - muzyka i część tekstów oraz Maciek Tacher, wokalista zespołu - teksty. Wspólnie z Maćkiem mieliśmy również swój udział w produkowaniu kilku utworów w całości. Tak powstały piosenki "Zepsułaś mi urodziny" czy "Skupienia stan". Przy produkowaniu utworów właściwie nie mieliśmy wytyczonego szlaku brzmieniowego. Odbywało się to spontanicznie, nie szukaliśmy na siłę specyficznych dźwięków, chociaż naturalnie Manchester gustuje raczej w starych brzmieniach. Sławek gra na VOX AC30 i Gibsonie Les Paul, ja natomiast preferuję markę Fender i stare klasyczne Marshalle .

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.