Kino nie tylko dla fanów motoryzacji
Fot. Mateusz Patalon

Kino nie tylko dla fanów motoryzacji

Legendarne kino samochodowe zawitało również do Torunia. To już druga edycja, po udanym debiucie organizatorzy zapraszają na kolejne seanse. Tym razem zobaczymy dwa filmy: „Zaginona” oraz „Żądze i pieniądze”.

 

Jak połączyć kino z letnim plenerem? Nie widzimy lepszej alternatywy na wakacyjne seanse. Przed nami druga edycja Kina Samochodowego na toruńskim lotnisku. Poza emisją zaplanowano wiele atrakcji dla uczestników. Będzie wielkie grillowanie, pokazy samochodowe oraz spotkanie ze sportem. Zabawa rozpocznie się już o godz. 18:00.  Podczas imprezy będzie można bliżej poznać toruński speedway, podczas spotkania z zawodnikami Get Well Toruń.  Sportowe atrakcje zapowiadają również zawodnicy futbolu amerykańskiego -  Angels Toruń, który zapowiada również atrakcje dla najmłodszych. Dla miłośników motoryzacji nie zabraknie również pokazów samochodowych.

Nietypowe kino

Jeżeli martwicie się o jakość obrazu czy dźwięku, nie ma obaw. Wszystko będzie profesjonalnie przygotowane. Jeżeli chodzi o miejsca, kto pierwszy ten lepszy, samochody będą ustawiały się już wcześniej, wiec nie warto zwlekać z przyjazdem na teren lotniska.

– Piętnaście metrów od  ekranu będzie umieszczony projektor, a dźwięk będzie słyszany na falach UKF. Informacje o tym na jakie fale trzeba będzie nastroić swoje odbiorniki podamy wcześniej. Na pewno jakościowo wszystko będzie w porządku, zapewniamy dźwięk stereo, a sam film będzie z dubbingiem -zapewnia Ewa Gralikowska.

Przewidziana jest maksymalnie na tysiąc osób, które wjadą na teren lotniska. Na miejscu będą przygotowane sektory, a obsługa wydarzenia będzie pomagała w odpowiednim ustawieniu aut. Film będzie wyświetlany na ekranie typowym dla kina samochodowego, jego powierzchnia to 140 metrów kwadratowych. Zostanie zawieszony na specjalnej konstrukcji, która umożliwi dobrą widoczność publiczności.– Oczywiście zapraszamy uczestników, aby na lotnisku pojawili się wcześniej. Im bliżej ekranu tym lepiej- zachęca Ewa Gralikowska. 

Nie tylko film

Wydarzenie to nie tylko pomysł na randkę, ale i spotkanie ze znajomymi. To właśnie w gronie przyjaciół zrodził się pomysł realizacji tego przedsięwzięcia. Imprezy plenerowe cieszą się dużą popularnością w naszym mieście, a sprofilowane pod konkretne oczekiwania mogą szczególnie cieszyć uczestników. Kina samochodowe stały się już popularne w innych dużych polskich miastach. Teraz czas na Toruń. I już w tym miejscu zachęcamy do tego by przyjechać nieco wcześniej, ponieważ seans ma być punktem kulminacyjnym, a na terenie plenerowego kina będzie czekało więcej atrakcji. 

Karolina Owsiannikow
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kino samochodowe na lotnisku
„Zaginona” oraz „Żądze i pieniądze”
29.07.2016, godz. 18:00
Aeroklub Pomorski ul. 4 Pułku Lotniczego 17
Bilety: 16 zł

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.