Otwarty precasting na SEC

One Sport poszukuje nowych twarzy do projektu jakim jest Speedway Euro Championship. 23 stycznia w toruńskiej siłowni "Champion Gym&&Fitness" odbędzie się otwarty precasting na SEC Girls 2016!

 

One Sport, firma organizująca Indywidualne Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata juniorów oraz Speedway Best Pairs Cup na żużlu szuka nowych twarzy! Jeśli marzysz więc o byciu ambasadorką cyklu, szukamy właśnie Ciebie!

Chcesz przeżyć przygodę życia? Podróżować po całej Europie i być twarzą międzynarodowych zawodów żużlowych? Dobrze czujesz się w świetle reflektorów i kamer telewizyjnych? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że musisz pojawić się w sobotę, 23 stycznia w toruńskiej siłowni „Champion Gym&&Fitness".

To właśnie w mieszczącej się przy ul. Gen. J.Bema 73-89 siłowni, odbędzie się pierwszy etap castingu. Nie wahaj się, przyjdź i spróbuj zrealizować swoje marzenie o byciu ambasadorką SEC.

Ponadto wszystkie piękne i przebojowe dziewczyny mogą wysyłać zgłoszeni za pośrednictwem strony speedwayeuro.com/casting - Ostatni etap castingu odbędzie się 30 stycznia w pięciogwiazdkowym hotelu w Mikołajkach.
Do zobaczenia!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.