Nastolatek z Torunia z Pucharem Europy

Podczas przedostatniej rundy motocyklowych mistrzostw Polski i europejskiej serii Alpe Adria zawodnicy 15-letni Daniel Blin wygrał oba wyścigi klasy Stocksport 300 sięgając po Puchar Europy.


Utalentowany Blin nie miał sobie równych przez cały sezon, w swoim debiucie wygrywając za sterami Yamahy R3 aż siedem z ośmiu wyścigów Pucharu Europy i na Węgrzech zapewniając sobie tytuł na dwa wyścigi przed końcem tegorocznej rywalizacji. -Przystępowaliśmy do tego sezonu z bardzo ambitnym, zdaniem niektórych aż zbyt ambitnym projektem, ale zrealizowaliśmy nasz plan niemal w stu procentach mówi szef zespołu motocyklowego Wójcik FHP YART Racing Team, Grzegorz Wójcik. - W połączeniu z udanym debiutem w MŚ FIM EWC na Słowacji to dla nas naprawdę wyjątkowy rok. Gratuluje wszystkim naszym niezawodnym zawodnikom, dziękuje całej ekipie za kapitalną pracę, a naszym partnerom i kibicom za ogromne wsparcie podczas każdej rundy. Nie zamierzamy zwalniać i prosto z Węgier ruszyliśmy do holenderskiego Assen, gdzie  Daniel wystartował w prestiżowym Pucharze Yamahy R3, a następnie  zmierzy się w mistrzostwach Niemiec IDM. Tymczasem pod koniec sierpnia szykujemy dla naszych kibiców wielką fetę w Poznaniu.”

blin 2

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.