5 powodów, dla których warto wybrać się na Best Pairs [BILETY]

Już 25 marca żużlowe emocje w Toruniu! Tego dnia na Motoarenie wystartują najlepsze pary świata, a my mamy dla Was bilety!
Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, koniecznie przeczytajcie ten tekst.

 

Po pierwsze – bilety.
Niedawno ruszyła sprzedaż wejściówek na inauguracyjną rundę Speedway Best Pairs w Toruniu. One Sport, organizator zawodów, postawił w tym roku na tańsze bilety dla wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć zarówno zmagania SBP, jak i pierwszy z finałów Speedway Euro Championship. Pakiet biletów na obydwie imprezy można kupić nawet 50% taniej! Jeżeli jednak nie możemy pojawić się na dwóch inauguracjach nie ma obaw. Wejściówki na Speedway Best Pairs można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, a panie uprawnione są do korzystania z ulgi.

Po drugie – Motoarena.
Jeden z najpiękniejszych żużlowych stadionów na świecie jest w stanie pomieścić ponad 17 000 kibiców. Na taką właśnie frekwencję liczą organizatorzy wyścigów par. Przecież od dawna wiadomo, że najlepiej kibicuje się wśród innych żużlowych fanatyków. Rekord toruńskiego owalu wynosi 56,40 s. i należy do Grega Hancocka. Może podczas Speedway Best Pairs będziecie mogli na własne oczy zobaczyć, jak tę barierę czasową łamie któryś z Waszych ulubionych zawodników? Nie wolno Wam tego przegapić!

Po trzecie – Grid Girls.
Wiele pięknych dziewczyn ma szansę na przeżycie przygody swojego życia oraz uzależnienie od absolutnie najpiękniejszego sportu. Na stronie SEC obecne podprowadzające odkrywają przed kibicami karty i opisują kulisy swojej pracy.– Czarny sport jest bardzo emocjonujący, szczególnie, jeśli swoim idolom kibicuje się na żywo. Ludzie zwracają uwagę na nasz entuzjazm i energię, im też się to udziela - relacjonuje Sinem. Mamy nadzieję, że po takiej zachęcie zechcecie wspólnie z dziewczynami kibicować naszym żużlowcom w Toruniu.

Po czwarte – data zawodów.
Najgorszy dla kibica żużlowego nie jest wcale deszcz uniemożliwiający zawody, przegrana ukochanej drużyny, czy dłuższa kontuzja lidera teamu. Największą zmorą jest zimowa przerwa między kolejnymi sezonami. Bo przecież ile można czekać na ten niepowtarzalny ryk silników, zapach metanolu i niesamowitą wrzawę na trybunach? Na szczęście toruńskie zawody Speedway Best Pairs odbędą się już 25 marca! To jedna z pierwszych żużlowych imprez organizowanych w kraju nad Wisłą.

Po piąte – zawodnicy.
Obsada zawodów to wisienka na torcie w całym naszym zestawieniu. Niedawno poznaliśmy składy wszystkich drużyn biorących udział w walce o tytuł najlepszej pary. W składach nie zabraknie najlepszych zawodników walczącym w SBP oraz SEC – Bartosza Zmarzlika, Jasona Doyla, Vaclava Milika, Krzysztofa Kasprzaka. Na Motoarenie ujrzymy oczywiście również Australijczyka Chrisa Holdera, czy żużlowego profesora Grega Hancocka, którzy na pewno pokażą nam wspaniałe show. Poniżej przedstawiamy składy, które powinny ostatecznie zadecydować o Waszej obecności w Toruniu. Do zobaczenia!

I runda Speedway Best Pairs, Toruń 25 marca. Początek zawodów godzina 17:30.

Bilety
Każdy kto skomentuje i udostępni ten artykuł ma szanse na zdobycie podwójnej wejściówki na Best Pairs.
Wystarczy otagować osobę z którą wybierzecie sie na SBP i napisać dlaczego to Wy będziecie najlepszą parą kibiców na toruńskim stadionie. Liczy się kreatywność. Powodzenia! 
Zabawę kończymy w piątek o 18:00 

BILETY WĘDRUJĄ DO ŁUKASZA JABŁOŃSKIEGO (Zapraszamy na priv)
KOLEJNE DO WYGRANIA NIEBAWEM ;-)

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.