Świąteczny Czwartek z KS Toruń w Atrium Copernicus

Od niespełna roku czwartki kojarzą się kibicom Klubu Sportowego Toruń z „Video Czwartkami”. Spotkania z byłymi zawodnikami toruńskiej drużyny okraszone wspólnym oglądaniem archiwalnych meczów na stałe zagościły w terminarzu żużlowym w Grodzie Kopernika. Tym razem, również w czwartek, KS Toruń zaprasza na spotkanie z zawodnikami Get Well do Atrium Copernicus.

 

- 22 grudnia zapraszamy naszych fanów do Atrium Copernicus, gdzie odbędzie się świąteczne spotkanie z naszymi zawodnikami. Czwartek na stałe wpisał się w nasz kalendarz spotkań z kibicami, dlatego i tym razem postanowiliśmy wykorzystać właśnie ten dzień. Z racji na to, że będziemy w przededniu rodzinnych wigilii, także i my chcemy ten dzień spędzić w miłej i „rodzinnej” atmosferze. Przecież wszyscy tworzymy, naszą całkiem nie małą, żużlową rodzinę – powiedziała uśmiechnięta Ilona Termińska.

Co zatem zaplanował na ten dzień Klub? – Od rana mamy zaplanowanych kilka spotkań oraz wyjazdów, a kulminacja tego dnia odbędzie się właśnie w Atrium Copernicus o godzinie 17.30. Imprezę poprowadzi, jak zwykle, znany z Motoareny Marcin Pułaczewski, dlatego jestem przekonana, że będzie bardzo wesoło. Najmłodsi nasi fani mogą oczywiście liczyć na słodkie niespodzianki. Partnerem spotkania jest toruński WORD, który od godziny 14.00 wraz z naszymi juniorami będzie do dyspozycji kibiców – kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.

Rok 2016 powoli dobiega końca. W Klubie ciężko pracujemy przed zbliżającym się szybkimi krokami sezon 2017. – Starannie pracujemy nad nowymi pomysłami, które już pod koniec stycznia będziemy wdrażać w życie. Mam nadzieję, że to co przygotowujemy dla naszych kibiców spodoba się zarówno tym starszym jak i młodszym fanom czarnego sportu w naszym mieście. Tymczasem wszystkim życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu cudownych chwil w rodzinnym gronie w domowym zaciszu – zakończyła Ilona Termińska.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.