18. urodziny Pameli

W poniedziałek 9 maja 2016 w Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się kolejny ciekawy koncert z okazji 18. urodzin klubu. Wystąpią dwa cenione zespoły: angielski Sean Webster Band oraz kanadyjski Monkey Junk.

Będzie to niepowtarzalna okazja aby porównać jak się gra bluesa po obu stronach oceanu, szczególnie, że oba projekty wnoszą wiele charakterystycznych tylko dla siebie elementów do tej muzyki. Zarówno Sean Webster ze swoim zespołem jak i grupa Monkey Junk koncertowały już wcześniej w Hard Rock Pubie Pamela. Entuzjazm, z jakim toruńska publiczność przyjęła tych wykonawców, spowodował konieczność zorganizowania "koncertu na bis". Szczególnie, że obie grupy mają dla swoich fanów nowy przekaz wiążący się z ich najnowszymi  wydawnictwami. W przypadku Sean Webster Band jest to podwójny album "Live and in Session", zaś Monkey Junk promuje tym koncertem płytę “Moon Turn Red”. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp wolny.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.