Drumandbassowy break świąteczny

Kto będzie chciał zrobić sobie przerwę w domowym świętowaniu i zamienić ucztę przy stole na ucztę… muzyczną, może wpaść do klubu NRD. 25 grudnia odbędzie się tam kolejna edycja Commercial Break – będzie do poskakania i do posłuchania. Jednym słowem: energetycznie!

 

 

To już 14. edycja na przestrzeni 5 lat. Impreza muzyczna zwykle odbywa się w toruńskim klubie, choć były również edycje wyjazdowe. – W Wielkiej Brytanii muzyka drumandbassowa jest bardzo popularna i tego typu imprezy również. U nas to ciągle gatunek niszowy – mówi Piotr Zawałkiewicz, znany jako DJ Ike, popularny polski didżej i producent muzyczny. To on i Kuba Kopczyński, Stereo:Typ, byli inicjatorami cyklu Commercial Break.

Drum&Bass przyciąga wielu chętnych, bo to świetna muzyka, żeby się poruszać, potańczyć, a przy okazji spotkać znajomych i przyjaciół. Jak mówi DJ Ike: – To muzyka energetyczna, ma wiele różnych podgatunków i cały czas ewoluuje, daje praktycznie nieograniczone możliwości twórcze. Stereo:Typ: – Staramy się grać tak, żeby nieść pozytywne emocje. Chcemy zaskakiwać publiczność. Dbamy przede wszystkim o technikę i jakość!

Impreza przyciąga osoby w nieograniczonym przedziale wiekowym. Zwykle razem bawi się ponad 200 osób. Zatem już w pierwszy dzień świąt będzie miksowanie, synkopowanie, czyli wysokoenergetyczne i kaloryczne danie… na szczęście muzyczne!

Na świąteczny Commercial Break zapraszamy 25 grudnia. Miejsce: klub NRD, ul. Browarna 6. Początek: godz. 21.00 do rana. Wystąpią: Plead, Stereo:Typ, Cthulhu, Ike. Wstęp – 5 zł.    

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.