Radio Bagdad/Manchester

Radio Bagdad/Manchester

 

 

W poniedziałek, 14.12.2015 w Hard Rock Pubie „Pamela” wystąpią dwie grupy: gdańskie Radio Bagdad oraz toruński Manchester. Radio Bagdad ma na swoim koncie trzy studyjne płyty: „Słodkie koktajle Mołotowa" (2007), "Kupując czerń" (2009) oraz w " W poczekalni" (2014). Na początek 2016 roku zespół zapowiada dwupłytowy album, składający się z zarejestrowanego w radiowym studiu koncertowym radiowej "Trójki" akustycznego materiału live oraz esencjonalnego dodatku w postaci "The Best of" tej grupy. Manchester może pochwalić się do tego czasu trzema krążkami studyjnymi, „Manchester” (2008) oraz „Chemiczna Broń” trzeci, jeszcze się nie zmaterializował w postaci CD. Światło dzienne ujrzały już dwa radiowe single „Zapominanie” oraz „Za mało”.
Koncertowi towarzyszyć będzie otwarcie wystawy fotograficznej będącej trzecią częścią toruńskiego Tryptyku Fotografii Koncertowej. Swoje zdjęcia, pochodzące z koncertów w Hard Rock Pubie Pamela, zaprezentuje Wojciech Zillmann.

14.12.2015, godz. 19:00
HRP „Pamela”, ul. Legionów 36
wstęp wolny

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.