Koncert: Dzień Mężczyzny

Limboski to pasjonat analogowych brzmień, obieżyświat, stuprocentowy facet i „songwriter” z krwi i kości, który w poszukiwaniu weny odwiedził nawet Indie, gdzie cierpliwie uczył się gry na sitarze.

Nazywa się Michał Augustyniak i zdążył już wydać sześć autorskich płyt. Jesienią światło dzienne ujrzał kolejny album W trawie. I inne jeszcze młode. Najnowsza płyta zawiera esencję dotychczasowej twórczości Limboskiego oraz kilka nowych utworów. Podstawą jest dziesięć charakterystycznych piosenek wybranych z dotychczasowej dyskografii. Jednak wielką atrakcją materiału są utwory, których próżno szukać na poprzednich wydawnictwach. Koncert w Dworze Artusa promować będzie właśnie tę płytę, spodziewać się będziemy więc mogli sporej dawki rockandrolla oraz cieszący oczy i uszy chórek pięknych syrenek! Każdy facet będzie więc zadowolony (ale i towarzysząca kobieta nie będzie się nudzić)!

Dzień Mężczyzny – Limboski
11.03.2017, godz. 18:00
Dwór Artusa, Sala Wielka
Bilety: 25/30 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.