Koncert: Dżem Symfonicznie

Zespół, który zdecydowanie można nazwać żywą legend polskiej sceny muzycznej. Zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, zagra swoje największe hity z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.


Największe przeboje m.in. „Whisky”, „Partyzant”, „Harley mój”, „Sen o Wiktorii”, „Wehikuł czasu”, „Czerwony jak cegła, ale i wiele innych.Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa.Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).
Dżem
3.03.2017, godz. 19:00
CKK Jordanki
Bilety: 75/145 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.