Wystawa: Dni Grzegorza Ciechowskiego

CSW zaprasza na wystawę fotografii Andrzeja Świetlika dedykowaną Grzegorzowi Ciechowskiemu. Artysta fotografował lidera zespołu Republika w latach 1988–2001. Efekty kilkunastu sesji zdjęciowych ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego z tego okresu.-Wystawa jest częścią projektu dedykowanego Ciechowskiemu, w ramach którego wydany został również album fotograficzny Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik. Wszystkie prezentowane odbitki zostały wykonane przez autora i po zakończeniu wielu planowanych w 2017 roku wystaw, zostaną uwolnione do nabycia przez kolekcjonerów– mówi Przemysław Wałczuk, kurator wystawy i wydawca albumu.


Podczas wystawy będzie można zobaczyć kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale również fotografie, które nie były wcześniej publikowane. Wśród wystawianych prac nie zabrakło też zdjęć Republiki. W ramach otwarcia wystawy, przed wernisażem, o godz. 17.00 odbędzie się również spotkanie autorskie z Andrzejem Świetlikiem. Podczas spotkania autor zdradzi kulisy powstawania swoich zdjęć i opowie o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim. Będzie to również okazja do zdobycia podpisu na albumie Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik, dostępnego w Księgarni Sztuki CSW.

Ciechowski-Świetlik
18.12.2016, godz. 17:00
CSW, Wały gen. Sikorskiego 13
Wstęp wolny

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.