Koncert: Marcelina w Od Nowie

Marcelina jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Współpracowała z takimi artystami jak Grubson, Piotr Rogucki czy Happysad.

Na swoim koncie ma trzy autorskie płyty oraz wiele gościnnym udziałów. Nominowana była m.in. do najważniejszej polskiej nagrody – Fryderyków, występowała na najważniejszych Festiwalach w Polsce – dwukrotnie na Opener, a także Coke Live, Off Camera, na Głównej Scenie Przystanku Woodstock. Wystąpiła także w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles (podczas SnowShow) oraz na Mauritiusie. W tym roku jako jedyna polska artystka wystąpiła na Głównej Scenie Orange Warsaw Festiwal u boku takich gwiazd jak Skunk Anansie, Lana del Ray i Die Antwoord. W tym roku otrzymała również nagrodę specjalną dla “Artysty w sieci” podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Podczas koncertu w Toruniu usłyszymy akustyczne wersje utworów z trzech płyt Marceliny, a towarzyszyć jej będzie znakomity gitarzysta – Michał Olesiński.

Marcelina
25.11.2016, godz. 20:00
Od Nowa, ul. Gagarina 37
Bilety: 30/35 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.