Koncert: Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca
Fot. Nadesłane

Koncert: Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca

Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks, pokazy multimedialne oraz laserowe efekty specjalne. Na scenie zobaczymy i usłyszymy także specjalnie utworzony dziecięcy zespół wokalny z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu, którym kierują Diana Mrozowska i Jolanta Łukaszewicz. Na program koncertu zespół Spare Bricks czołowy polski coverband grający utwory słynnej brytyjskiej grupy Pink Floyd wybrał jedne z najbardziej znanych utworów w historii muzyki rockowej. Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże „M”. 

W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, dwudziestominutową suitę „Echoes. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Toruński koncert przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu.

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca
17.09.2016, godz.19:00
CKK Jordanki
Bilety: 70 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.