Optometria Karczewski Kids – kraina stworzona dla najmłodszych oczu

Salon powstał z myślą o najmłodszych klientach. To miejsce w nieco bajkowym klimacie, gdzie okulary niemalże… rosną na drzewach!

Dobór okularów dla maluchów to spore wyzwanie – to inwestycja we wzrok dziecka w przyszłości. Aby ułatwić wizytę rodzicom i uprzyjemnić ją dzieciom powstał kolorowy świat okularów w Optometria Karczewski Kids. Na małych klientów czeka przede wszystkim wykwalifikowana kadra, która doradzi zarówno w doborze szkieł korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Wizytę uprzyjemnia wystrój salonu – ogromne, kolorowe oprawki na ścianach, półki – ciężarówki i indiańskie wigwamy, w których można pobawić się i poczekać, kiedy rodzice skończą zakupy okularów. Propozycje oprawek mają swoje specjalne miejsce na ustawionych w salonie dużych konarach – pewnie niejeden maluch zapytał, czy okulary rosną na drzewach? Magiczny świat przy Rynku Nowomiejskim został stworzony, żeby dbać o zdrowe oczy i podobać się najmłodszym!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.