Cukiernie i lodziarnie "Lenkiewicz"

Historia Firmy Lenkiewicz sięga 1936 roku. Zaczęło się od piekarni, potem pojawiły się cukiernie.

Dwa lata temu przy Rynku Staromiejskim otwarto pierwszy Cocktail Bar. Rodzinnie wybieramy się tam na pyszne desery i lody z długoletnią tradycją. Kiedy właściciele remontują bądź tworzą nowy lokal, zawsze kierują się dobrem dzieci. Najmłodsi mogą bawić się na placach zabaw na zewnątrz lokalu oraz w miarę możliwości wewnątrz. Plac zabaw mieści się w lokalu przy ulicy Wielkie Garbary, specjalna strefa zabaw znajduje się w kawiarni przy Rynku Staromiejskim, przygotowana została mała bawialnia w kawiarni na Wyszyńskiego, a teraz przygotowywane jest jeszcze bardziej interesujące miejsce dla najmłodszych przy ulicy Olsztyńskiej (osiedle Bielawy).
To, co najmłodsi lubią najbardziej, czyli lody, są im dedykowane w specjalnych smacznych i barwnych kombinacjach. Z kolorową posypką, płatkami czekoladowymi, z różnymi sosami, a także spienione mleko o smakach czekoladowym i truskawkowym. Na szczególne okazje – torty. Przyjście do kawiarni to dla rodziców relaks, bo pociechy mają się czym zająć!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.