Toyota Bednarscy – auto na co dzień i na wakacje

Toyota to firma, która udostępnia najnowocześniejsze technologie szerokim rzeszom klientów, szczególnie w dziedzinie innowacyjnych napędów oraz bezpieczeństwa.


To samochody, które sprostają wymaganiom każdego klienta. W autoryzowanym salonie Toyota Bednarscy samochód kupi rodzina 2+1, ale również rodziny z większą liczbą pociech. Od wersji siedmioosobowych, po auta kompaktowe – w każdym przypadku Toyota stawia na komfort i bezpieczeństwo, a przecież to dla naszych bliskich jest najważniejsze. Jeśli stawiamy na ekologię, możemy wybrać auto z napędem hybrydowym. To nie tylko ochrona środowiska, ale również aspekt finansowy. Mniej wydatków na paliwo, więcej na atrakcje podczas wspólnych wyjazdów. W dodatku w 16 miastach Polski hybrydy parkują za darmo. Kompaktowe modele są idealne na podjechanie pod szkołę czy przedszkole oraz na zakupy. Toyotą wyruszymy w dalekie i bliskie rodzinne podróże, w znane i nieznane. Nic tylko „w drogę”!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.