Akademia Nauki – pomaga uczyć się bez wysiłku

Akademia jest instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego.

Od 3-latków, przez młodzież, dorosłych, do seniorów – bez wiekowych barier. Można uczyć się całymi rodzinami. Dzieci przychodzą na kursy efektywnej nauki, na naukę angielskiego, robotykę czy matematykę. W tym samym czasie rodzice mogą szlifować języki obce: angielski, francuski, niemiecki, włoski czy rosyjski. Nauczą się również tajemnicy szybkiego czytania. Mogą także uczestniczyć w wartościowych warsztatach: jak towarzyszyć uczniowi we wzlotach i upadkach, jak rozumieć potrzeby swoich pociech i jak pomagać im w nauce. W Akademii Nauki zarówno dziecko, jak i rodzic w radosnej i sprzyjającej atmosferze może się uczyć, rozwijać oraz poznawać siebie nawzajem. Akademia wychodzi naprzeciw wszystkim chcącym poprawić techniki uczenia i chcącym się uczyć. Miło, że w jednym miejscu mogą to robić dzieci wraz ze swoimi rodzicami!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.