5 zalet klasycznego wibratora

Wibratory klasyczne rozumiane są jako urządzenia o prostej konstrukcji. Ich kształt przypomina członka, jednak nie posiadają one dużej ilości wypustek, czy wystających elementów na swojej powierzchni. Ta forma zabawek erotycznych ma swoje zalety, o czym przekonują posiadające je Panie. Zanim i Ty zdecydujesz się na klasyczny wibrator, poznaj pięć korzyści z jego używania!

Klasyczna penetracja z miłym dodatkiem

Unikalną cechą wibratorów jest zdolność do wytwarzania wibracji o różnym natężeniu. To swego rodzaju dodatek do klasycznej penetracji, intensywnie stymulujący strefy erogenne. Podczas seksu z partnerem odczuwasz jedynie ruchy przy wkładaniu i wyciąganiu członka. Zaletą wibratorów jest fakt, że pieszczą środek pochwy nawet bez ich wyjmowania z wnętrza ciała. Co więcej, wybrane modele urządzeń pozwalają regulować intensywność wibracji. Na przykład gadżety na stronie świat-ovo.pl mają w swojej budowie specjalne przyciski, które bez problemu odnajdziesz w czasie uniesień, by zmienić moc pracy wbudowanych silniczków.

Wielozadaniowość

Niedocenianą zaletą wibratorów jest ich wielozadaniowość. Te uniwersalne zabawki erotyczne mogą służyć w wielu sytuacjach - nie tylko podczas samotnej masturbacji. Można ich także używać jako dodatków w grze wstępnej. Rozgrzej partnera, który obserwować będzie Twoje igraszki przy użyciu wibratora albo przekaż mu kontrolę nad odczuwanymi doznaniami. To z pewnością obudzi namiętność w Waszej sypialni! Co więcej, gadżet erotyczny zabierzecie też pod prysznic. Większość klasycznych wibratorów ma właściwości wodoodporne, co oznacza, że podzespoły znajdujące się w obudowie urządzenia są w pełni chronione przed działaniem wilgoci. Przyjemność można zapewniać sobie w wannie lub pod prysznicem.

Pełna kontrola nad doznaniami

Omawiając zalety klasycznego wibratora, nie można zapomnieć o możliwości pełnej kontroli doznań. Opisaliśmy już, że wybrane urządzenia mają w swojej konstrukcji przyciski do sterowania wibracjami. Teraz chcemy zwrócić uwagę na możliwość swobodnej regulacji położenia wibratora wewnątrz ciała. Zabawka erotyczna trzymana jest w dłoni, a to oznacza, że można samodzielnie decydować o głębokości, czy szybkości penetracji. Trzonek może być też dowolnie obracany lub wyciągany w celu stymulacji łechtaczki. Wszystko to w wygodnej pozycji ciała - aby poczuć przyjemność, nie trzeba ustawiać się w męczące pozycje z Kamasutry.

Zawsze prosto w punkt G

Być może masz to szczęście, że Twój partner ma odpowiednio długiego członka i jest w stanie dotrzeć do Twojego punktu G. Niestety, wiele Pań nigdy nie doznało takiej penetracji - z pomocą przychodzi im wibrator, możecie na przykład wypróbować Svakom Amy G-Spot. Wybrane urządzenia mogą mierzyć od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu centymetrów. Ręczne sterowanie ich położeniem w połączeniu z odpowiednią długością przenoszą erotyczne uniesienia na zupełnie inny poziom. Dla zwiększenia przyjemności możesz też wybrać interesującą Cię grubość urządzenia. Pozostawiane przez użytkowniczki klasycznego wibratora opinie wskazują, że częstotliwość ich szczytowania uległa znaczącej poprawie, odkąd seks z partnerem uzupełniać mogą o penetracje zabawką dopasowaną do ich potrzeb.

Dyskrecja

Ostatnią z zalet jest dyskrecja, jaką zapewnia urządzenie. Mowa tu zarówno o głośności działania, jak i wyglądzie zabawki. Klasyczne wibratory mają wbudowane ciche silniczki, które podczas emitowania wibracji nie wytwarzają zbędnego hałasu. Do tego dochodzi wygląd gadżetu, który nie od razu zdradza swoje przeznaczenie, a dzięki względnie niewielkim rozmiarom - łatwo można go ukryć. To ułatwia używanie wibratorów m.in. w domach, w których przebywają dzieci. Wielu producentów dołącza do gadżetów fabryczne opakowania i woreczki, ułatwiające dyskretne przechowywanie zabawek.

Gotowa na eksperymenty w łóżku? Zanim jednak zdecydujesz się na sprint, zacznij od truchtu. Dzięki klasycznym wibratorom masz szansę odkryć nowe doznania i przekonać się, skąd wynika popularność zabawek erotycznych. Zapewniamy, że z czasem będziesz chciała tylko więcej!

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.