Imprezowe odsłony Halloween
Fot. Lena Paracka

Imprezowe odsłony Halloween

Straszne przebrania, krwiste drinki i dużo, dużo dyni – oto najważniejsze elementy halloweenowych imprez, które są jednymi z najciekawszych wydarzeń w roku. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, gdzie spędzicie ostatni weekend października, to dobrze trafiliście. Klimaty klubowe, rockowe czy disco? A może dyniowe piwo w pubie?

Klubowo

W tym roku 31 października przypada we wtorek, jednak imprezy zaczynają się już w piątek 27 października. Tego dnia świętowanie zaczyna się w Bajka Disco Club na zabawie pod tytułem „Upiorne Halloween w Rytmie Disco”. W specjalnie wystrojonym klubie i przy rytmach disco i dance granych przez DJ-a Westa zabawa potrwa całą noc. Imprezowicze mogą liczyć na upiorną obsługę i krwiste drinki!

Klubowe klimaty będą także dzień później w Szwejku. Wybierając się tam, trzeba koniecznie pamiętać o klimatycznym przebraniu. Dlaczego? Na przebrane osoby czekają szczególne przywileje, a ponadto organizatorzy na cały wieczór za darmo udostępnią fotobudkę, w której będzie można uwiecznić swój kostium.

Piwnie

Dla fanów chmielu i dyni idealnym miejscem w najbliższy weekend będzie pub Carpe Kraft. Tam od piątku do niedzieli potrwa „Weekendowe uderzenie z dyńki”. – Na tę okazję ściągnęliśmy dyniowe piwa. Niektóre z nich, na przykład te amerykańskie, są warzone bez dyni, ale dzięki specjalnym przyprawom mają taki posmak. Będą też piwa z polskich browarów, do których dodana jest pieczona dynia – mówi Przemek Woźniak z pubu Carpe Kraft.

Chmielowe trunki tego typu są idealne na zimne, jesienne dni, ponieważ dzięki przyprawom i nieco wyższej mocy mają właściwości rozgrzewające. Dla niezdecydowanych jest możliwość próbowania poszczególnych gatunków piwa w postaci porcji degustacyjnych. – Nie będzie to typowa impreza halloweenowa, ale wszystko będzie utrzymane w klimatach dyni. Raj Cafe zapewni nam dyniowe przekąski, a dla osób przebranych w tym klimacie mamy pierwsze piwo za złotówkę – mówi Przemek.

Rockowo

Podwójne rockowe uderzenie przygotowała ekipa z klubu muzycznego Jedyna w Ciechocinku. Coroczna zabawa w rockowym klubie w tym roku odbędzie się dwa razy. Pierwszą okazją będzie sobota 28 października. – Sobota jest rozgrzewką. W Jedynej tradycyjnie będziemy bawić się przy rockowej muzyce, która wprowadzi nas w klimat Halloween. Tego dnia specjalny strój nie jest obowiązkowy, ale liczymy na waszą kreatywność. Im więcej mrocznych dodatków, tym lepiej! – zachęca Adam Majewski, event menadżer klubu.

31 listopada, czyli w prawowity wieczór Halloween, organizatorzy podkręcają atmosferę. W ten dzień tematyczny strój pozwoli nam wejść do klubu za darmo. – Zapraszamy wszystkich fanów rocka na halloweenowe imprezy do klubu muzycznego Jedyna

Lena Paracka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.