Jesienna Noc Zakupów! [Toruń Plaza]

Czas na jesienne rabaty w Toruń Plaza! Przejrzyj szafę i zrób miejsce na najmodniejsze trendy tej jesieni. Okazja na udane zakupy będzie już 14 października podczas "Jesiennej Nocy Zakupów".

SKLEPY BIORĄCE UDZIAŁ W NOCY ZAKUPÓW

14 października 2017 r. (sobota) sklepy w naszym Centrum otwarte będą do godz. 23.00. Na zakupy z rabatami zapraszamy od godz. 19.00. Witryny sklepów i punktów usługowych biorących udział w Nocy Zakupów oznaczone będą plakatami z informacją o wielkości udzielanych zniżek. Warto wziąć od hostessy ulotkę z listą rabatów. Na kilka dni przed wydarzeniem ulotkę rabatową będzie można przejrzeć na tej stronie oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

KONKURSY Z NAGRODAMI

W trakcie Nocy Zakupów będziecie mogli wziąć udział w konkursach. Nagrody ufundowały sklepy TK Maxx i Czas na Herbatę oraz punkty Neo Nail i Redberry. Do zabawy zaprosi Was Piotrek "OLO" Olszowski. Zapraszamy na Plac Orzechowy. W puli nagród znajdzie się 10 Kart Podarunkowych TK Maxx o wartości 50 zł każda, 5 zestawów od Neo Nail, a w każdym: lakier hybrydowy 6ml Cripps Pink, oliwka do skórek 15ml Kaktus, pyłek do paznokci Sand Effect, pilnik do paznokci i naklejki na paznokcie, 2 zestawy po trzy herbaty od Czas na Herbatę oraz 5 voucherów VIP od Redberry, w tym voucher upoważniający do otrzymania dowolnego produktu gratis i kupon upoważniający do 30% zniżki.

AKCJA SPECJALNA – ROZDAJEMY 300 KART PODARUNKOWYCH TORUŃ PLAZA
Od godz. 19.00 wystartujemy z akcją specjalną dla naszych Klientów. Mamy do rozdania 300 kart podarunkowych o wartości 30 zł każda. Dla pierwszych 300 Klientów, którzy po godz. 19.00 tego dnia dokonają zakupu za kwotę minimum 250 zł na jednym lub maksymalnie dwóch dowodach zakupu, oraz zgłoszą się do Punktu Obsługi Promocji znajdującym się przy windach na poziomie 0, mamy Kartę Podarunkową. Akcja „Karta Podarunkowa na zakupy od Toruń Plaza” trwa od godz. 19.00 do 22.55 lub do wyczerpania puli nagród. W akcji można wziąć udział tylko jeden raz.

CO WARTO WIEDZIEĆ O KARCIE
Karta Podarunkowa Toruń Plaza to przedpłacona karta płatnicza. Kartą można płacić za zakupy w sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum, w których akceptowane są płatności kartą MasterCard, za wyjątkiem salonu Apart. Zakupy można robić w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie lub upływu terminu jej ważności, czyli po 12 miesiącach od daty jej zakupu.
Karta Podarunkowa to doskonały upominek z okazji świąt, urodzin, imienin czy innych okazji i uroczystości.

Więcej informacji i lista rabarów na: http://www.torun-plaza.pl/pl/

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.