RRmoto Miejsce każdego motocyklisty
fot. Dominika Lipińska

RRmoto Miejsce każdego motocyklisty

Wybrać, przymierzyć, odjechać! O takich zakupach marzy chyba każdy motocyklista. Ale, że nasze moto-zakupy mogły odbyć się sprawnie, potrzeba kilku rzeczy. Bogatego asortymentu, rozmiarówki dostępnej od ręki i najlepszego doradztwa.

 

I właśnie tu z pomocą i radą przychodzi RRmoto.pl. Stacjonarny sklep w Toruniu oferuje niezwykle obszerny zasób asortymentu zarówno dla motocyklisty, jaki i motocykla. Każdy kierowca jednośladu ubierze się to od stóp do głów, oczywiście niezależnie od płci.

 

Podstawa to dobry kask

Kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe czy cafe racer dostępne są w rozmiarówce od XXS po XXL! Ponad 400 kasków na miejscu. Dzięki markom SHOEI, ARAI, HJC, NOLAN, SHARK i OZONE każdy znajdzie kask odpowiedni dla siebie. To wszystko dostępne od ręki, w jednym miejscu.  W wyborze doradzi oczywiście wykwalifikowana obsługa. Któż lepiej poradzi motocykliście, jak nie motocyklista?


Odzież motocyklowa na każdą kieszeń i styl

RR moto.pl to miejsce, które tworzą ludzie. Ludzie, którym zależny na tym, by zakup spełniał 100% swojej funkcji. Na miejscu przymierzycie odzież motocyklową zarówno skórzaną, jak i tekstylną. Nie zależnie czy interesuje was styl sportowy czy klasyczny, turystyczny czy miejski, w jednym sklepie znajdziecie towar najlepszych marek, m.in. RST, Held, Rebelhorn, Shima, Alpinestars, Tcx, Forma, Sidi czy Seca.

W RR Moto każdy motocyklista znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie, nowoczesne akcesoria i modną, dopasowaną odzież motocyklową. Długo można by pisać, najlepiej odwiedzić sklep osobiście i sprawdzić czy spełnia on państwa oczekiwania. Najbogatsza oferta w Toruniu i regionie, ale przede wszystkim marki, które warto polecić. Do zobaczenia w RRmoto.pl

 

  • RRmoto.pl
  1. Broniewskiego 6

pn-pt 10:00 – 19:00

sb 10:00 – 15:00

Tel. 504-504- 636

www.RRmoto.pl