Wydrukuj tę stronę
Niezwykłe kobiety

Niezwykłe kobiety

Do Dnia Kobiet jeszcze chwila. Ale u nas święto Pań twa przez cały luty. W tym wydaniu prezentujemy ostatnie sylwetki niezwykłych kobiet. Tych, które na co dzień mają wpływ na to, co i jak, dzieje się w Toruniu.

Są to Panie, które zmieniają nasze miasto i mają ogromny wpływ na to, jak wygląda kultura, biznes, sport czy działalność charytatywna. Osoby niezwykle ciepłe i przyjazne. Skromne, bo wiele z nich nie chciało w ogóle przyjąć nominacji, uważając że „nic takiego” nie robią. Otóż jest zupełnie inaczej. Nie tylko ich dokonania o tym świadczą, ale i Państwa wsparcie. Codziennie dostajemy setki sms-ów na kandydatury Pań. To dwanaście odrębnych historii, każdy rozdział tej jednej wielkiej opowieści o Kobietach Torunia jest innym, każdy fascynujący. Są to historie pisane przez życie, to nasze codzienne, toruńskie. To postawy, które inspirują i namawiają do działania.
Cala dwunastka ma bardzo wyrównane szanse. Przed nami ostatnie dni głosowania do czego zachęcamy. Na stronie www.toronto-magazyn.pl znajdą Państwo wszystkie sylwetki kandydatek wraz z numerami do głosowania. Koszt to zaledwie 1,23 zł z VAT. Głosowanie zakończy się 1 marca, dokładnie w samo południe. Kto otrzyma nasze statuetki w czterech kategoriach? Tego dowiemy się podczas uroczystej gali, która odbędzie się już w następny piątek. Będzie to wyjątkowa chwila, których tak naprawdę jest niewiele w całym roku ciężkiej pracy. Statuetki już są, ale nie ma na nich jeszcze nazwisk. Jeszcze wszystko może się wydarzyć na przestrzeni ostatnich sześciu dni głosowania. My oczywiście trzymamy kciuki za wszystkie Panie i wierzymy, że ich docenianie to kolejne potwierdzenie tego, że robią coś ważnego dla nas mieszkańców, jak i samego miasta.

pollyart