Sport

Zmaganie na pit bike wchodzą w decydującą fazę! [PATRONAT]

Wielkie ściganie na małych kołach wchodzi w decydujący etap. 20 sierpnia odbędzie się IV już runda Pitbike.pl Otwartych Mistrzostw Pit Bike Supermoto Województwa Kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na bydgoski tor, to przedostatnie starcie zawodników.

Runmaggedon wkracza do Torunia

Już 26 sierpnia 2017 r. o godzinie 10:00 na Placu Cyrkowym przy ul. Przy Skarpie 4  w Toruniu odbędzie się impreza biegowa Micro Runmaggedon. Ruszyły zapisy.

Nastolatek z Torunia z Pucharem Europy

Podczas przedostatniej rundy motocyklowych mistrzostw Polski i europejskiej serii Alpe Adria zawodnicy 15-letni Daniel Blin wygrał oba wyścigi klasy Stocksport 300 sięgając po Puchar Europy.

Torunianka i judo tworzą duet idealny

Anna Załęczna to aktualna mistrzyni Polski seniorów i młodzieżowa mistrzyni Polski. Choć jej sportowa kariera nabiera tempa i ma na swoim koncie coraz więcej sukcesów, to zaznacza, że nie zaniedbuje studenckich obowiązków i często wraca do rodowitego Torunia.

Moda na sport! Zapraszamy na CardioZBÓJ

PROMOCJA Cały świat ogarnęła moda na sport.  Od kilku sezonów, ten trend zauważamy również w Polsce. Do aktywności przekonują nas nieustannie środki masowego przekazu. Nie powinno zatem dziwić, że ludzie bez względu na płeć i wiek, biegają, chodzą na zumbę,…

Walka o mistrza supermoto trwa! Zawody pit bike wchodzą na półmetek zmagań

Szykuje się zacięta rywalizacja na toruńskim torze Awix Racing Arena. To już trzecia runda Pitbike.pl Otwartych Mistrzostw pit bike supermoto woj. kujawsko-pomorskiego, a w generalce walka między Mateuszem Wąsowskim a Danielem Blinem. Już w niedziele kolejna odsłona zmagań na asfalcie.

Daniel Blin: Nadzieja polskich wyścigów motocyklowych pochodzi z Torunia!

Ma piętnaście lat i w rok od swoich początków na dwóch kołach osiągnął niesamowity sukces. Z terenowego obiektu w Głażewie i asfaltowych torów dla gokartów, gdzie ścigał się w wersji supermoto, trafił do europejskiej czołówki wyścigów motocyklowych. Rozmawiamy z Danielem Blinem.