Sport

Adrian Miedziński: „Wrócę silniejszy”

Początek sezonu 2017 jest bardzo udany w wykonaniu Adriana Miedzińskiego. Toruński zawodnik prezentuje wysoką formę zarówno w drużynowych jak i indywidualnych rozgrywkach. Niestety, kontuzja odniesiona podczas meczu IX kolejki PGE Ekstraligi, nie pozwoli „Miedziakowi” wystartować podczas inauguracyjnej rundy SEC w…

PATRONAT: Wielkie widowisko na torze w Głażewie

II runda Bud-Rem-Stal Otwarte Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego na Torze w Głażewie przechodzi do historii. A z rundy na rundę zawodnicy pit bike przyspieszają, lecą wyżej, skaczą dalej! To co działo się na Torze Głażewo przerosło najśmielsze oczekiwania zarówno zawodników, jak…

Łączą pokolenia, integrują rodziny, zarażają pasją [PATRONAT]

To wszystko na podtoruńskim Torze Głażewo. To tam pasje do dwóch kółek rozwijają nawet kilkulatkowie. Już w najbliższą niedzielę, będzie można zobaczyć to na własne oczy. 18 czerwca druga runda Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostw Pit Country województwa kujawsko-pomorskiego. Widowisko na kilkudziesięciu…

Rodzinne oblicze sportu w Toruniu

Kształtuje charakter, uczy odpowiedzialności i samodyscypliny – nie od dziś wiadomo, że sport pełni ważną rolę w życiu dziecka. W ramach naszej akcji „Lubimy Rodziny” sprawdzamy, jakie miejsca związane z aktywnością fizyczną są przyjazne rodzinom i młodym adeptom sportu.

Toruńska kolarka Natalia Rutkowska wygrywa w Darłowie

Kobiecy Puchar Polski w kolarstwie szosowym, tradycyjnie odbył się w Darłowie. Trzydniowa impreza nad morzem przyniosła zawodniczkom TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team miejsca na podium w kryterium oraz najważniejsze zwycięstwo Natalii Rutkowskiej ze startu wspólnego.

Zamiast plażowania, wielkie granie - Bella Plaża Gotyku trwa

Wielkie siatkarskie święto rozpoczęło się 1 czerwca. Przez jedenaście dni Rynek Nowomiejski będzie tętnił gorącym dopingiem miłośników sportu. Siatkarskie sławy i amatorzy – przyjdź, zobacz, zagraj. O tegorocznej Plaży Gotyku rozmawiamy z dyrektorem wydarzenia Piotrem Kaczmarkiem.

600 ton piasku w samym centrum miasta

Bella Plaża Gotyku to turniej, w którym mogą uczestniczyć profesjonaliści i amatorzy z całej Polski. Rynek Nowomiejski po raz kolejny zamienił się w boiska do siatkówki plażowej i stał się areną zawziętej rywalizacji.

Plejada siatkarskich gwiazd na Plaży Gotyku

Plejada siatkarskich sław, 600 ton piasku i dwa pełnowymiarowe boiska pośrodku starówki, mogą oznaczać tylko jedno – zbliża się toruński festiwal siatkówki plażowej Bella Plaża Gotyku. Rozgrywki potrwają od 1 do 11 czerwca. Zapowiadają się niezwykłe emocje.

Alex Karkosik: imponujący debiut najmłodszego Polaka w historii Formuły 3

Alex Karkosik ukończył pierwszy wyścig swojego debiutanckiego weekendu w serii Euroformuła Open na punktowanej, dziesiątej pozycji. Jedyny Polak i jeden z najmłodszych kierowców w stawce na portugalskim torze Estoril imponował tempem zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.